HATA

export

ПРАЦЮЄМО НА ЕКСПОРТ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

HATA ZRUB постачає комплекти дерев’яних будинків до країн Євросоюзу, Азії, Африки, Австралії. Інтерес до дерев’яних будинків з України зрозумілий – у порівнянні з Європейськими аналогами якість дерев’яних будинків HATA ZRUB на висоті, тоді як вартість набагато нижча.

export

Експорт дерев’яних будинків з України – складний та відповідальний процес, що вимагає знання безлічі нюансів українського та зарубіжного законодавства. Особливу увагу необхідно приділяти нюансам:

01

Облік вимог щодо теплозбереження в країні-одержувачі вантажу та вибір відповідної товщини стін на місці;

02

Правильне оформлення товаросупровідних документів

03

Грамотне митне оформлення товару з постановкою компанії-постачальника на облік у митних органах України як експортера

04

Професійна робота декларанта

05

Підбір автотранспорту, що відповідає вимогам перевезення (вологість, температурний режим, термін доставки та ін.), а також багато іншого.

ADVANTAGES

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ БУДИНКУ НА ЕКСПОРТ У НАШОЇ КОМПАНІЇ

benefits

Якiсть

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, поважаємо наших замовників та цінуємо своє ім'я.

benefits

Досвiд

Ми маємо досвід експортних поставок, знаємо специфіку підготовки документів та митного оформлення.

benefits

Професiоналiзм

Наші проектувальники детально опрацюють конструкцію будинку, врахують Ваші побажання в сукупності з вимогами надійності та міцності будови.

benefits

Зручність

Ви отримаєте достовірну інформацію від професійних проектувальників, інженерів, будівельників, в результаті чого зможете вибрати оптимальний проект, матеріал для стін, даху, підлоги і т.д. вашого майбутнього будинку

benefits

Трудові ресурси

При необхідності ми можемо направити до місця монтажу будівельну бригаду чи технічного спеціаліста

benefits

Відсутність ризику

Вам не потрібно ризикувати і перед виготовленням комплекту вносити передоплату 90-100% від вартості замовлення. Оплата провадиться поетапно.

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ З ХАТА-ЗРУБ

Краса форм та природня чистота матеріалу поєднані в цій технології. Будинок з оциліндрованого брусу буде вдалим вибором як для постійного перебування, так і сезонного (відпочинок). Життя в ньому завжди наповнене гарним настроям, здоров’ям та силою хвойних лісів.

Будівництво дерев’яних будинків – це мистецтво доповнювати природу віковою мудрістю в спорудженні надійного та затишного житла.

Географія наших клієнтів