En Рус Укр

Дикий зруб

Будівництво будинків із зрубаNotice: Undefined index: min_prices in /var/www/clients/client4/web2/web/app/block/catalog-wraper.php on line 2

Оциліндрований брус

Ціна: від
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/clients/client4/web2/web/app/block/catalog-wraper.php on line 9
$ м.кв.

Дикий зруб

Ціна: від
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/clients/client4/web2/web/app/block/catalog-wraper.php on line 14
$ м.кв.

Клеєний брус

Ціна: від
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/clients/client4/web2/web/app/block/catalog-wraper.php on line 20
$ м.кв.

Каркасні будинки

Ціна: від
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/clients/client4/web2/web/app/block/catalog-wraper.php on line 25
$ м.кв.

Будівництво дерев’яних будинків. Будівництво дикого зруб уекстравагантність та «дикий стиль» вашої оселі.

Первозданність та неординарний стиль такого житла, нагадають про вікові традиції будівництва дерев’яних будинків, одночасно викликаючи відчуття свободи та єдності з природою. Традиція такого виконання житла бере свій початок з сивої давнини, коли люди, ще не мали деревообробних ліній, механізованих знарядь та спеціалізованих інструментів. Цей спосіб дійшов і до нашого часу, та користується неабиякою популярністю у людей, які цінують справжню, недоторкану та «дику» красу.

Естетика та вигляд дерев’яних будинків

Зовнішній вигляд – це одна з родзинок дикого зрубу. Кожний квадратний міліметр такого житла, нагадує нам про стародавні традиції та мистецтво будівництва дерев’яних будинків. Достатньо тільки зазирнути в таку оселю, як ви переміститесь на кілька віків назад, в минуле. Міцні рельєфні стіни, бездоганна текстура дерева, його колір та легкий аромат хвойних порід, буде актуальним в усі часи. Екстраординарність зрубу та природній вигляд – це вдала ідея, щоб розпочати:

- будівництво мисливського будинку;

- будівництво заміського котеджу;

- будівництво дерев’яної бані чи сауни;

- будівництво дачного будинку;

- будівництво дерев’яного приватного будинку.

Житлові споруди не є апогеєм для використання дикого брусу. Досить гармонійно буде виглядати, наприклад: готель-колиба, сувенірна крамниця чи будівля лісництва.

Яке дерево ми використовуємо?

Щоб уникнути ураження деревини пліснявою/грибком/шкідниками, заготівля матеріалу проводиться лише в морозні дні, як правило, в листопаді-грудні. В цей період дерева знаходяться в сезонному анабіозі, що є гуманним, та зберігає їх природню енергію. В зимовий час, сушка деревини проходить рівномірно, запобігаючи деформації стовбура та розтріскування структури.

Будівництво дикого зрубу повинно виконуватися лише з найкращих та найбезпечніших матеріалів. Тому, наша компанія має власні лісозаготівлі та деревообробні підприємства, які знаходяться в самих екологічних місцях України – в Закарпатських лісах (наприклад, Межигір’ї).

Найкращими для будівництва дикого зрубу вважаються такі породи як:

- Закарпатська смерека;

- Сосна звичайна;

- Європейська модрина.

Використання саме хвойних порід, зумовлене високим вмістом смол в деревині. Окрім приємних ароматичних властивостей, смола – це відмінний антисептик, що додатково захищає будинок від утворення плісняви, грибка та розведенню деяких видів комах.

Переваги будівництва дикого зрубу з майстрами Хата-Зруб

Дерев’яні будинки мають безліч переваг та особливостей, притаманних лише даному типу споруд.

1. Особливий природній стиль.
Природня краса та міць Карпат будуть завжди радувати ваш погляд, викликати захват у ваших гостей. Ексклюзивний рельєф кожної деталі житла є неповторною ручною роботою майстра (ручний тес).

2. Теплий будинок.
Дерево – це найкращий природній термоізоляційний матеріал. Щоб оселя мала самі високі енергоефективні характеристики, тесані бруси якомога щільніше підганяють один до одного, ретельно законопачуючи шов та кути будівель, оцінюючи якість тепловізором. Такі будинки легко опалювати, тому на утримання житла затрачається мінімум коштів.

3. Високий рівень безпеки.
Кожна деталь будинку обробляться сумішшю з антипіренами та антигрибковими розчинами. Піклуючись про здоров’я кожного клієнта, компанією запроваджено ретельний контроль якості вогнебіозахисту. Так, вся продукція має сертифікати якості та виключає вміст шкідливих речовин.

4. Екологічність та комфорт житла.
Тільки високогірна деревина зможе бути безпечною та екологічною на всі 100%, а особливий мікроклімат дикого зрубу забезпечить максимум комфорту проживання.

5. Швидке будівництво.
Лише за 30 днів, компанія Хата-Зруб виконає будівництво дикого зрубу будь-якої складності. Завдяки великому штату працівників, будівництво може проводитися одночасно на кількох об’єктах, тож, на побудову котеджного містечка чи комплексу, затрачається однакова кількість часу.

Особливості технології або традиції, що пройшли крізь століття

Компанія Хата-Зруб цінує та зберігає справжні традиції виконання будинків «по-дикому». Так, як і багато віків тому, заготівля та рубка дерева проводиться без використання машинного зрізу. Майстром обираються кращі дерева, які відповідають потрібним розмірам та геометрії. Кожне дерево звалюють вручну, використовуючи лише інструменти, автентичні давнім часам.

Після рубки, стовбур очищують від кори, гілок та шліфують. На відміну від будівництва дерев’яних будинків з оциліндрованого брусу, при обробці знімають тільки верхній шар деревини, залишаючи заболонь, що захищає породу. Кожне дерево, як складова частина будинку – це ексклюзивний витвір мистецтва.

Не зважаючи на великі затрати часу та сил при виготовленні матеріалу, діаметр обробленого стовбур може досягати 50 см.

Майстер ретельно підбирає кожен елемент, чергуючи комель та верхівку дерева. Таким чином можна досягти послідовності в будівництві дикого зруба та рівності стін. За бажанням робиться випуск колоди. Щоб уникнути протягів та досягти герметичності конструкції, всі щілини законопачуються овчиною, паклею (клоччям), повстю (войлоком) та подібним матеріалом. Для справжніх поціновувачів природи, можна використати мох, саме так робили багато віків тому.

Ціни на будівництво дикого зрубу від Хата-Зруб

Не дивлячись на всю трудомісткість процесу будівництва дикого зрубу, ціни на житло досить лояльні. Коштує така оселя близько 150$ за м2. Проводячи аналогію з традиційними технологіями будівництва, ціна будівництва дикого зрубу є нижчою. Враховуючи непотрібність оформлювати фасадну частину та виконувати внутрішні оздоблювальні роботи (малярно-штукатурні), замовлення будівництва дерев’яного будинку під ключ є ще доступнішим.

Бажаєте мати міцний, надійний, теплий та неординарний будинок? Не зволікайте ні хвилини, а насолоджуйтесь комфортом вже зараз.

Дикий зруб – це поєднання природи Закарпаття з вмілими руками майстрів компанії