Type

Будівництво дерев’яних каркасних будинків

map_pin

Працюємо по всій території України, а також на експорт по всій Європі.

Ціна вiд 200 $ м.кв

Товщина стiни: 200мм - 220мм

slider
slider
slider
slider
slider
01 /

Будівництво каркасних будинків – тепло та безпека за доступною ціною

Будівництво за каркасним методом має багатовікову історію. Достатньо згадати фахверкові будинки Старої Германії, зведені ще в 14-ому столітті, які використовуються по цей день. Але, мало хто знає, що класичні українські глинонабивні будинки (в меншій мірі «мазанки») ХІХ–ХХ століття – це теж каркасна технологія. Як утеплювач, в той час використовувалась глина перемішана з соломою чи очеретом (саман), каркас був зроблений з низькоякісного матеріалу, без обробки деревини та сучасних методів, високоточних розрахунків, інструменту, можливостей.

Будівництво каркасних будинків в Україні та світі

Ще років 10–15 тому назад, про будівництво каркасних будинків знали одиниці. Натомість, вся Європа, США, Канада та країни Скандинавії вже сотнями років користуються цим методом будівництва, вдосконалюючи його з покоління в покоління. Приблизно 80% будівництва приватного сектору у вищевказаних місцях, займають, саме каркасні будинки.

Сьогодні, розповсюдженість цього способу стає з кожним роком все більшою. Однією з причин популярності є те, що каркасний будинок легко опалювати, а в еру енергозбереження та недешевих тарифів на комунальні послуги, це як ніколи доречно.

Що таке каркасна технологія від Хата-Зруб?

Це сучасне, екологічне, високоякісне житло, з низьким споживанням енергії та низкою ціною будівництва. Будівництво каркасного будинку включає в собі досвід будівництва дерев’яних будинків, використання сучасних матеріалів та переосмислення понять про теплову ізоляцію будинку.

Каркасна технологія розкриває нові архітектурні горизонти для спорудження будь-якої конструкції:

 • приватний будинок;
 • дача;
 • таунхаус;
 • гараж/сарай/ангар;
 • баня/сауна;
 • магазин;
 • торгівельний комплекс;
 • готель;
 • адміністративна будівля;
 • школа;
 • церква/храм.

Цікавим в будівництві каркасних будинків є те, що споруди міцно стоять на «проблемних» ґрунтах, які не мають твердого поверхневого шару. Завдяки своїй низькій масі, за фундаменту основу обирають свайно-гвинтовий тип (рідше стовбчастий чи монолітно-стрічковий), які витримують навіть вплив сильного морозного випучування ґрунту.

Які переваги будівництва каркасних будинків з Хата-Зруб

Каркасна технологія має безліч переваг, в порівнянні з іншими сучасними будівельними методами. Назвемо найвагоміші аргументи за будівництво каркасного дому.

Енергоефективні будинки.
Високі термоізоляційні якості мінеральної вати та дерев’яного каркасу, захищають будинок від морозної зими та спекотного літнього сонця. Щоб обігріти житло, затрачається мінімум енергоресурсу, що суттєво знижує загальний кошторис за рахунок придбання опалювальної системи низької потужності.

Екологічний матеріал.
Будівництво каркасного будинку передбачає використання двох основних матеріалів:

 • дерево (брус, обрізна дошка). Весь пиломатеріал виготовлений з екологічно чистої деревини Карпат. Лісозаготівельні та деревообробні підприємства знаходяться в Закарпатській області (Межигір’я).
 • мінеральну вату (кам’яну/базальтову). Мінеральна вата – це розплав гірських порід, які є природнього походження.

Безпека понад усе. Вся деревина оброблена вогнебіозахистом. Ця суміш захищає будинок від можливості загоряння матеріалу та запобігає утворенню плісняви, грибка, появі комах. Вся продукція сертифікована та відповідає європейським екостандартам.

Мінеральна вата, яка використовується як утеплення, в заповненні стін, міжповерхового перекриття, утеплення підлоги, зовсім негорюча (клас горючості НГ).

Компанія Хата-Зруб не використовує екструдований пінополістирол, пінопласт або пінополіуретан!!! Це шкідливо та небезпечно!

Довгий експлуатаційний термін. Термін експлуатації каркасних будинків близько 100 років. Цей термін досить умовний, оскільки є безліч каркасних споруд Старої Європи, збудованих багато століть тому. Враховуючи сучасні технології виготовлення матеріалу та будівельні можливості, будівництво каркасних будинків сьогодні, має всі шанси подолати рекорди своїх попередників.

Дуже швидке будівництво. Компанія Хата-Зруб виконає будівництво каркасного будинку за короткий термін (близько 10 днів). Жодна з будівельних технік не зможе показати кращих результатів швидкості забудови.

Каркасна технологія – підіб’ємо висновки!

Будівництво каркасного будинку, завдяки своїй різносторонності, задовольнить вимоги будь-якого гаманця. Така оселя завжди буде теплою та комфортною, рахунки за комунальні платежі – низькими, а ціна будівництва каркасного будинку досить доступною.

Годі обмірковувати, дійте!

ТИПИ БУДИНКIВ ЯКI МИ МОЖЕМО ПОБУДУВАТИ

Будинки для гостей

A-frame

Будинок для проживання

Готельні комплекси

Дачні будинки

рестораны

Туристичні комплекси

Церкви, Храми, Каплиці

Бази відпочинку

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ З ХАТА-ЗРУБ

Краса форм та природня чистота матеріалу поєднані в цій технології. Будинок з оциліндрованого брусу буде вдалим вибором як для постійного перебування, так і сезонного (відпочинок). Життя в ньому завжди наповнене гарним настроям, здоров’ям та силою хвойних лісів.

Будівництво дерев’яних будинків – це мистецтво доповнювати природу віковою мудрістю в спорудженні надійного та затишного житла.