Type

БУДIВНИЦТВО БУДИНКIВ З клеєного брусу

map_pin

Працюємо по всій території України, а також на експорт по всій Європі.

Ціна вiд 250 $ м.кв

Товщина стiни: 120мм - 250мм

slider
slider
slider
slider
slider
01 /

Будинки з клеєного брусу – високотехнологічний матеріал та мудрість багатьох поколінь

Сьогодні, будівництво дерев’яних будинків набуває неабиякої популярності та переживає етап свого відродження. Мільйони сімей по всьому світу обирають безпеку, екологічність та комфортне життя, замість звичного сірого бетону та надважких споруд.

Якщо ви бажаєте жити в міцному, надійному будинку, полюбляєте тепло та піклуєтесь про здоров’я ваших рідних та близьких – будинок з клеєного брусу, це ваш ідеальний вибір.

Багатошарова міць або, що таке клеєний брус?

Клеєний брус представляє собою багатокомпонентний будівельний матеріал, який складається з кількох тонких шарів деревини (ламелей), склеєних між собою.

Виконуючи будівництво з клеєного брусу, компанія Хата-Зруб використовує тільки високогірні породи хвойних дерев з екологічночистих лісів Карпат та Закарпаття:

 • Модрина європейська;
 • Сосна звичайна;
 • Смерека Закарпатська (ялина);
 • Ялиця біла (дещо рідше).

Деякі особливості будівництва будинку з клеєного брусу від Хата-Зруб

Клеєний брус є одним з самих перспективних матеріалів для будівництва дерев’яних будинків. Завдяки своїй унікальності та мультифунціональності, споруди мають вищі технічно-експлуатаційні характеристики, в порівнянні з іншими дерев’яними аналогами.

Щільність стиків. Будинки з клеєного брусу добре зберігають тепло не тільки через низьку теплопровідність дерева. Завдяки замковому з’єднанню (паз/гребінь) між брусами, конструкція має рівномірне примикання по всій довжині, тому не потрібно законопачувати шви, чого не можна уникнути в інших різновидах дерев’яних споруд. Висока щільність між деталями утримує тепло в середині , а також запобігає появі промерзання та протягів. Конструктивне розмаїття. Для клеєного брусу немає обмежень по архітектурній складності. Виготовлення різних нестандартних форм бруса дозволяють використовувати цей матеріал при будівництві:

 • арок;
 • довгих прольотів;
 • куполів церков;
 • нестандартних складних конструкцій.

Ці можливості матеріалу відкривають необмежені горизонти для свіжих, новаторських та сміливих ідей будівництва з клеєного брусу.

Ні грибку, ні волозі, ні пожежі. Виготовлення матеріалу передбачає використання клейових сумішей/лаків та просочень. В їх склад входять різноманітні добавки з антипіреном (проти загоряння), біозахист (запобігає появі комах, плісняви, грибка) та гідровідштовхуючі (відштовхують вологу/воду) компоненти. Використання клеїв та добавок, суворо регламентовані по якісним та екологічним критеріям. Так, компанія Хата-Зруб використовує безпечні (не токсичні та шкідливі) клеєві суміші, згідно екологічним стандартам Європи (Е1–3).

Міцність, надійність та якість матеріалу. Під час виготовлення клеєного брусу, кожна деталь (ламель) проходить перевірку якості, та в разі невідповідності вибраковується грейдерами (спеціалістами з контролю). Деревину перед склеюванням ретельно просушують (вологість матеріалу 10–12%). Даний рівень вологи деревини, в подальшій експлуатації, не дає брусу розсихатись, деформуватись та давати усадку. Міцність клеєного брусу дозволяє споруджувати конструкції, використовуючи деревоматеріал, як несучу частину, на які діють різноманітні великі навантаження.

Переваги будинку з клеєного брусу

Кожна технологія будівництва дерев’яних будинків має ряд своїх переваг в порівнянні з іншими техніками.

Переваги будинку з клеєного брусу це:

 1. Висока стійкість до температурної нестабільності та погодних умов;
 2. Будинки мають відмінні термоізоляційні характеристики;
 3. Довговічність конструкції близько 100 років;
 4. Не потребує оздоблювальних фасадних та внутрішніх робіт;
 5. Краса деревини та бездоганна симетрія форми;
 6. Рівень екологічності матеріалу 100%;
 7. Швидке будівництво дерев’яного будинку;
 8. Надійність конструкції (велика несуча здатність, сейсмостійкість 7 балів);
 9. Особливий комфортний мікроклімат, який регулює сам будинок;
 10. Архітектурна свобода без обмежень.

Хата-Зруб – тільки якісне будівництво з клеєного брусу

Понад 15 років, компанія успішно тримає лідерство в Україні та за її межами. Великий штат кваліфікованих працівників та злагоджена робота головного офісу, дає можливість команді Хата-Зруб вести забудову в кількох точках Європи одночасно. Кожний крок, починаючи від виробництва матеріалу (власні лісозаготівельні та деревообробні підприємства) та закінчуючи дизайнерським оформленням інтер’єру приміщення, контролюється компанією весь час.

Замовлення проекту будівництва дерев’яного будинку.

З компанією Хата-Зруб ви зможете розробити будівельний проект дерев’яного будинку будь-якого рівня складності. Завдяки майстерності інженерів-конструкторів компанії, замовник отримає проект зі зручним, продуманим та сучасним плануванням. До вашої уваги пропонуємо:

 • розробку індивідуального проекту будівництва дерев’яного будинку;
 • розробку типового проекту будівництва дерев’яних будинків;
 • корегування та вдосконалення готового (розробленого замовником) проекту будівництва дерев’яного будинку.

Будівництво з клеєного брусу під ключ. Збережіть власні нервові ресурси та дорогоцінний час, якого так не вистачає! Ви можете замовити будівництво дерев’яного будинку під ключ та забути про будівельні клопоти такі як:

 • розробка проекту;
 • замовлення та доставку будматеріалу;
 • оренду спецтехніки та пошук різнопрофільних майстрів (будівельники, покрівельники, електрики, сантехніки, дизайнери);
 • охорона будівельного майданчика;
 • оформлення юридичних питань по узаконенню будівлі та комунікаційних мереж.

Не експериментуйте з якістю житла, замовляйте будівництво дерев’яного будинку під ключ та довіртесь професіоналам Хата-Зруб вже зараз.

Будівництво з клеєного брусу – природа та сучасні технології зібрані воєдино

Як бачимо, будівництво з клеєного брусу – це той випадок, коли оселя має 100% рівня екологічності та природньої краси, без втрат міцності. Саме поєднання чистоти Карпатського лісу, високотехнологічного матеріалу та вмілих рук майстрів компанії зможе задовольнити найвибагливіших замовників.

ТИПИ БУДИНКIВ ЯКI МИ МОЖЕМО ПОБУДУВАТИ

Будинок для проживання

Готельні комплекси

Будинки для гостей

A-frame

Дачні будинки

рестораны

Туристичні комплекси

Церкви, Храми, Каплиці

Бази відпочинку

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ З ХАТА-ЗРУБ

Краса форм та природня чистота матеріалу поєднані в цій технології. Будинок з оциліндрованого брусу буде вдалим вибором як для постійного перебування, так і сезонного (відпочинок). Життя в ньому завжди наповнене гарним настроям, здоров’ям та силою хвойних лісів.

Будівництво дерев’яних будинків – це мистецтво доповнювати природу віковою мудрістю в спорудженні надійного та затишного житла.